4-V OM3 SC-SC 15m In-/Outdoor glasvezelkabel prefab - Loose Tube

Artikelnummer

IO-04-OM3SCSC015

Foto
4-V OM3 SC-SC 15m In-/Outdoor glasvezelkabel prefab - Loose Tube
Prijs
advies € 230,37
nu voor € 160,33 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Op voorraad
Leverancier: Niet gekoppeld
Bel ons voor actuele voorraadstatus.

O
Gevonden in

4-V OM3 SC-SC 15m In-/Outdoor glasvezelkabel prefab - Loose Tube

Omschrijving:


Bij ons is het mogelijk om, geheel naar uw wensen, meervoudige prefab glasvezelkabels te laten maken.

Prefabmontage is mogelijk: in de uitvoeringen met 4, 6, 8, 12, of 24 vezels
* in MMF 62.5/125 OM1, 50/125 OM3, 50/125 OM4, of 9/125 OS2
* met ST/UPC SC/UPC LC/UPC connectoren. Voor andere connectoren, neem contact met ons op.
* een testrapport is bij levering ingesloten.

Alle prefab kabels zijn aan beide zijdes voorzien van kunststof beschermhulzen.
Dit zijn flexibele beschermhulzen, waarin de reeds gemonteerde connectoren veilig zitten opgeborgen. Na plaatsing van de kabel kunt u de huls eraf schroeven en met de meegeleverde ring de kabel vastzetten op de wartelopening van uw glaslade of distributiekast.

Deze beschermhulzen zijn niet bedoelt om de kabel mee te trekken. Wij adviseren altijd een glasvezel te leggen. Voor het doorvoeren door een stuk buis of goot waarin leggen niet mogelijk is, kunt u het beste even telefonisch contact met ons opnemen voor passend advies. Wilt u de kabel toch trekken, denk er dan aan om een trekkoord zo te bevestigen dat de glasvezelkabel door een buis of kabelgoot getrokken kan worden aan de mantel/wartel (dus niet aan de beschermhuls of de connectoren trekken!).


 

Afmetingen:

De dikste diameter, van de kop op de beschermslang, is slechts 32mm!!!
De dikte van de glasvezelkabel zelf is, afhankelijk van het type kabel, tussen de 7 en 12mm


 

Verpakking:

Wordt op rol, of bij langere lengtes op haspel, geleverd.


 

Toepassingen:

* Verbindingen tussen twee patchkasten of patchboxen. (glasvezel backbone)
* Buiten gebouwen heeft glasvezel altijd de voorkeur boven koperverbindingen. Denk eens aan de schade die kan ontstaan door een indirecte blikseminslag. Een blikseminslag tot wel op 2km afstand kan, door de gegenereerde inductiespanning via een koperkabel, uw aangesloten elektronica ernstig beschadigen! Op glasvezelkabel heeft een inductiespanning geen invloed.

Alle foto's van dit product:
  • 4-V OM3 SC-SC 15m In-/Outdoor glasvezelkabel prefab - Loose Tube
  • 4-V OM3 SC-SC 15m In-/Outdoor glasvezelkabel prefab - Loose Tube



 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 302.50 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%