Duplex Glasvezel Patchkabel LC ST 62,5/125 OM1 25m

Artikelnummer

OM1LCST250

Foto
Duplex Glasvezel Patchkabel LC ST 62,5/125 OM1 25m
Prijs
26,83 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Op voorraad
Leverancier: Niet gekoppeld
Bel ons voor actuele voorraadstatus.

O
Merk
Gevonden in

  • Kabel: oranje zipcord 62.5/125µ OM1 - Multimode - SX LSOH
  • Soort connector(en) zijde A: LC
  • Soort connector(en) zijde B: ST

Langere lengtes?
Klik hier en vraag om een prijsopgave!


Wij leveren iedere glasvezelkabel met een testrapport. (Demping)


Toepassingen:

 

  • (Tijdelijke) overbrugging lange afstanden.
  • Galvanische scheiding netwerksegmenten.
  • Netwerk in storingsgevoelige omgevingen.
  • Gigabit netwerken.
  • Campus backbone.
  • Network backbone.
  • Server connectivity.
  • Doorkoppelingen in de patchkast.




 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 302.50 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%