Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 62,5/125mu OM1 15m

Artikelnummer

OM1SCSC150

Foto
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 62,5/125mu OM1 15m
Prijs
11,69 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Niet op voorraad
Leverancier: Op voorraad

B
Levertijd:
Vermoedelijk 2 tot 5 werkdagen.
Merk
Gevonden in

Omschrijving:

  • Kabel: Oranje zipcord 62.5/125µ OM1 - Multimode - SX LSOH
  • Soort connector(en) zijde A: SC
  • Soort connector(en) zijde B: SC

Langere lengtes?
Klik hier en vraag om een prijsopgave!

Wij leveren iedere glasvezelkabel met een testrapport. (Demping)

Toepassingen:

  • (Tijdelijke) overbrugging lange afstanden.
  • Galvanische scheiding netwerksegmenten.
  • Netwerk in storingsgevoelige omgevingen.
  • Gigabit netwerken.
  • Campus backbone.
  • Network backbone.
  • Server connectivity.
  • Doorkoppelingen in de patchkast.




 







Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 302.50 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%