Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 9/125 OS2, 45m Extra Mantel

Artikelnummer

OS2LCSC450X

Foto
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 9/125 OS2,  45m Extra Mantel
Prijs
54,84 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Niet op voorraad
Leverancier: Niet gekoppeld
Bel ons voor actuele voorraadstatus.

B
Levertijd:
Vermoedelijk 2 tot 5 werkdagen.
Merk
Gevonden in

Alle kabels van het type OS2 singlemode zijn volledig "backwards compatible" met de OS1 singlemode kabel. U kan en mag ze dus door elkaar toepassen.

OS2 is een verbeterde versie met nog minder demping en de signalen kunnen over nog grotere afstanden worden vervoerd. 

Uiteraard zijn alle kabels per stuk verpakt en is op / in de verpakking een testrapportje aanwezig.

Omschrijving:

  • Kabel: Geel zipcord 9/125 OS2 LSOH
  • Soort connector(en) zijde A: LC
  • Soort connector(en) zijde B: SC
  • Uitgevoerd met extra mantel

Langere lengtes? 
Klik hier en vraag om een prijsopgave!

Wij leveren iedere glasvezelkabel met een testrapport. (Demping)

Toepassingen:

  • (Tijdelijke) overbrugging lange afstanden.
  • Galvanische scheiding netwerksegmenten.
  • Netwerk in storingsgevoelige omgevingen.
  • Gigabit netwerken.
  • Campus backbone.
  • Network backbone.
  • Server connectivity.
  • Doorkoppelingen in de patchkast.

 




 







Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 302.50 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%