kerstboomLet op A.U.B. !  Datop is gesloten van  
21 december 12:00 uur tot 2 januari.   
Uiteraard kunt u wel gewoon bestellen 
in onze webshop of via sales@datop.nl

Glasvezel materialen - Prefab Kabels


De artikelen in deze groep zijn uitsluitend bedoeld voor professioneel gebruik.

Als u dit artikel bestelt is het NIET mogelijk dit later te annuleren of terug te zenden.


Stel zelf de door u gewenste kabel samen en kies vervolgens de soort kabel uit de daarna geboden opties!

Aantal vezels:
Hoeveel meter moet ik bestellen?
Vul de lengte in in hele meters, tussen de wartels achterop de glasvezelboxen gemeten. Houd in gedachten dat een paar meter teveel minder erg is dan één meter te weinig! Overlengte voor de connectoren (in de glasvezelbox / trekhuls) wordt toegevoegd aan de bestelde lengte en is reeds inbegrepen in de prijs.
Type Kabel
Soort Connector
Lengte   (in hele meters)
 

Advies, andere connectoren of andere kabel nodig?
Neem contact met ons op.

 

Omschrijving:


Bij ons is het mogelijk om, geheel naar uw wensen, meervoudige prefab glasvezelkabels te laten maken. 

Prefabmontage is mogelijk: in de uitvoeringen met 4, 6, 8, 12, of 24 vezels 
* in MMF 62.5/125 OM1, 50/125 OM3, 50/125 OM4, of 9/125 OS2
* met ST/PC SC/PC LC/PC connectoren. 
* een testrapport is bij levering ingesloten. 

Alle prefab kabels zijn voorzien van zogenaamde trekslangen. 
Dit zijn flexibele beschermhulzen, waarin de reeds gemonteerde connectoren veilig zitten opgeborgen. Deze beschermhulzen zijn voorzien van een trekoog. Aan dit trekoog kan men het trektouw bevestigen zodat de glasvezelkabel door een buis of kabelgoot getrokken kan worden. 
TIP: trek tegelijkertijd een nieuw trektouw mee. Dit touw blijft in de buis achter voor een volgende keer.


 

Afmetingen:

De dikste diameter, van de kop op de trekslang, is slechts 32mm!!! 
De dikte van de glasvezelkabel zelf is, afhankelijk van het type kabel, tussen de 7 en 12mm


 

Verpakking:

Wordt op rol, of bij langere lengtes op haspel, geleverd.


 

Toepassingen:

* Verbindingen tussen twee patchkasten of patchboxen. (glasvezel backbone) 
* Buiten gebouwen heeft glasvezel altijd de voorkeur boven koperverbindingen. Denk eens aan de schade die kan ontstaan door een indirecte blikseminslag. Een blikseminslag tot wel op 2km afstand kan, door de gegenereerde inductiespanning via een koperkabel, uw aangesloten elektronica ernstig beschadigen! Op glasvezelkabel heeft een inductiespanning geen invloed.

 




 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 302.50 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%