Media Converter 10/100TX-100FX SC Multimode

Artikelnummer

EL023V2

Foto
Media Converter 10/100TX-100FX SC Multimode
Prijs
42,98 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Op voorraad
Leverancier: Op voorraad

G
Merk
Extra
Gevonden in

Omschrijving:

Media Converter Fast Ethernet

 

LET OP! Verpakkingseenheid per stuk!!

 

  • 10/100TX - 100FX SC Multimode
  • Ethernet Standards: 10/100BaseTX, 100BaseFX
  • RJ45 Port: 10/100Mbps, Full/Half-Duplex
  • Autonegotiation and Auto MDI/MDIX
  • LWL Port: SC Duplex, 100 Mbps, 50/62,5/125µ
  • 100BaseFX (1300nm), 50/62.5/125µ bis 2000m
  • Diagnose LEDs
  • External power supply included
  • Metal housing (L x W x H): 94 x 71 x 26 mm

 



Meer informatie:
icon Datasheet



 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 302.50 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%